Küsimused või kommentaarid? suhtleme

Transport.

Asume Tartu linnas aadressil Sepa 24b ning
meie veokid liiguvad iga nädal
Skandinaavia vahet.

TRANSTAR T.P. OÜ

Tel +372 730 7049
transtar@transtar.ee

Remont.

Remondine ja hooldame Tartu
külje all Kõrvekülas rasketehnikat
juba aastast 2003.

TRANSTAR SERVICE OÜ

Tel +372 5251482
oskar@transtar.ee

Helista +372 730 7049

Kontor asub Tartus
Ringtee 25, 50105

Vaata kaardil

Võta meie tiimiga ühendust

  • Sander Suurna

    tegevjuht / eksport sander@transtar.ee / 512 6501

  • Erik Suurna

    logistik / eksport, soome import erik@transtar.ee / 512 6505

  • Kirsi Maasik

    logistik / Norra, Taani import kirsi@transtar.ee / 512 6497

  • Mattias Annuk

    logistik / Rootsi import mattias@transtar.ee / 512 6495

  • Riina Mosna

    personalijuht riina@transtar.ee / 512 6525

  • Ilona Pärnpuu

    arved ilona@transtar.ee / 512 6516

  • Merle Jõepere

    pearaamatupidaja merle@transtar.ee / 512 6307

  • Anneli Sööt

    remondi raamatupidaja anneli@transtar.ee / 511 6136

  • Oskar Suurna

    tehnikadirektor oskar@transtar.ee / 525 1482

KAUP KIIRELT KOHALE

Anname sulle ülevaate hindadest,
tingimustest ja aegadest.

Soovid et kaup muretult kohele jõuaks?